Nachrichten

/4
Sport

Турнір з плавання пам'яті Максима Савченка

4-5 березня в Сумах на базі школи № 7 уже втретє проходили Всеукраїнські змагання з плавання, присвячені пам’яті загиблого земляка, капітана ЗСУ Максима Савченка. Організаторами заходу виступили КУ ССШ № 7, яка носить ім’я Героя та Благодійний фонд «Сагасітас-Україна».

Kultur

Самая добрая лига КВН узнала своего героя-чемпиона

15 января в актовом зале СумГУ прошел долгожданный финал лиги КВН «Sagacitas». В борьбе за главный кубок и денежный приз сразилось 4 команды из разных городов Украины: Луганска, Киева, Днепра и наших родных Сум. Про результаты самого яркого события этого января читайте далее.

Kultur

Старий Новий рік від AG Ukraine-Chemnitz-Europa e.V.

Завдяки підтримці німецьких волонтерів та активістів на Старий Новий рік малеча проекту «Допомога дітям АТО» отримала унікальні подарунки та безцінну увагу. Про ковбойську вечірку на "Дикому Заході" та неперевершені кулінарні здібності малечі читайте далі.

Kultur

Помічник Миколайчика

Щорічно під егідою Медичного інституту у м. Суми проводиться благодіна акція "Помічник Миколайчика". Зібрані іграшки, канцелярію, речі та солодощі студенти особисто відвозять дітямдо Гребініківської школи інтернату. Масштаби зібраної благодійної допомоги цього року приємно шокували волонтерів. Про підбиття підсумків акції читати далі

Kultur

Благодійна допомога з Німеччини

Через кордони, країни та труднощі до м. Суми нарешті прибула необхідна, актуальна та потрібна допомога.

Четвертого листопада Благодійний фонд «Сагасітас-Україна» отримав першу партію благодійної допомоги від німецьких волонтерів організації AG Ukraine-Chemnitz-Europa e.V. 

Читати далі

Sport

У Сумах відкрито нові спортивні секції

У Сумах розпочали роботу спортивні секції від Благодійного фонду «Сагасітас-Україна» та Центру військово-патріотичного виховання допризовної молоді Сумщини. Як відбулося урочисте відкриття секцій та гуртків та чим порадують організатори – читати далі.

Poster

Центр військово-патріотичного виховання допризовної молоді Сумщини (вул. Гагаріна, 15) проводить набор до секцій з рукопашного бою, вільної боротьби та сумо!

Деталі за телефонами 066-90-22-813 або 068-58-64-750

 

Umfrage

Фонд "Сагаситас-Украина" для вас - это:

Вхід