Фраза дня

Когда я делаю добро, я чувствую себя хорошо. Когда я поступаю плохо, я чувствую себя плохо. Вот моя религия.

Авраам Линкольн

News

/4
Sport

У Сумах відкрито нові спортивні секції

У Сумах розпочали роботу спортивні секції від Благодійного фонду «Сагасітас-Україна» та Центру військово-патріотичного виховання допризовної молоді Сумщини. Як відбулося урочисте відкриття секцій та гуртків та чим порадують організатори – читати далі.

Culture

Безкоштовна школа англійської мови

Благодійний фонд «Сагасітас-Україна» та ГО "КримSOS" запрошує дітей з родин ВПО (переселенців) віком з 6 до 16 років до Безкоштовної школи англійської мови! Перша Соціальна школа англійської мови буде працювати з листопада 2016 року по червень 2017 року. Деталі дізнавайтеся далі.

Sport

Змагання з дзюдо пам'яті героїв

У Сумському спорткомплексі «Олімп» відбулись відкриті обласні змагання з дзюдо. Це – другий турнір пам’яті полковника Олександра Аніщенка та капітана Максима Савченка.
Діти віком від 8 до 13 років боролись на трьох татамі за олімпійською системою. Читати далі

Culture

Діти бійців АТО вирушили до Данії

Близько 60 дітей з усіх куточків України вирушили на відпочинок до квітучої Данії. Завдяки закордонним волонтерам та старанням координаторів проекту «Допомога дітям АТО» Данію безкоштовно відвідає 3 дитини з Сумської області. Читати далі.

Culture

Друга річниця фонду

Благодійна організація "Благодійний фонд "Сагасітас-Україна" святкує свій День народження!

Два роки поспіль нас оточують небайдужі, активні, креативні! Два роки ми здійснюємо мрії та плани, створюємо проекти, генеруємо ідеї!
Дякуємо тим, хто поряд, дякуємо тим, хто справжній!
Добру дорогу!

Poster

Центр військово-патріотичного виховання допризовної молоді Сумщини (вул. Гагаріна, 15) проводить набор до секцій з рукопашного бою, вільної боротьби та сумо!

Деталі за телефонами 066-90-22-813 або 068-58-64-750

 

Poll

Фонд "Сагаситас-Украина" для вас - это:

Вхід