Фраза дня

Когда я делаю добро, я чувствую себя хорошо. Когда я поступаю плохо, я чувствую себя плохо. Вот моя религия.

Авраам Линкольн

News

/4
Culture

Діти бійців АТО вирушили до Данії

Близько 60 дітей з усіх куточків України вирушили на відпочинок до квітучої Данії. Завдяки закордонним волонтерам та старанням координаторів проекту «Допомога дітям АТО» Данію безкоштовно відвідає 3 дитини з Сумської області. Читати далі.

Culture

Друга річниця фонду

Благодійна організація "Благодійний фонд "Сагасітас-Україна" святкує свій День народження!

Два роки поспіль нас оточують небайдужі, активні, креативні! Два роки ми здійснюємо мрії та плани, створюємо проекти, генеруємо ідеї!
Дякуємо тим, хто поряд, дякуємо тим, хто справжній!
Добру дорогу!

Culture

Самая добрая лига КВН определила полуфиналистов

Известен состав полуфинальных игр Всеукраинской благотворительной лиги КВН «Sagacitas». По итогам второго четвертьфинала и рейтинговой системы в борьбу за призовой фонд и первенство во втором сезоне будут бороться 10 команд. Читать далее.

Culture

Ярмарок добра: Найкраще - дітям

27 травня до Дня заснування Медичного інституту Сумського державного університету та Дня захисту дітей проведено ярмарок добра «Найкраще - дітям». У ході благодійної виставки було представлено вироби, які діти-переселенці створили власними руками.  Читати далі.

Culture

Світлий тур

Емоції, емоції, емоції!
Понеділок став особливим для проекту 
Допомога дітям АТО / Children ATO! Діти українських Героїв вийшли на сцену співали, танцювали і обнімалися із самою Світланою Тарабаровою! Ліричний, дінамічний, теплий і майже сімейний концерт! Про подробиці дізнайтеся далі.

Culture

Сумчани відсвяткували День Перемоги

Другий рік поспіль Благодійний фонд «Сагасітас-Україна» частує ветеранів та учасників бойових дій смачною польовою кашею, розважає патріотичною музикою та надає можливість стрибнути з однієї з вищих парашутних веж України. Про День Перемоги «по-благодійному» читайте далі.

Poster

Тепер шопінг став ще приємнішим! Придбай унікальні, неповторні та вишукані товари у соціальних мережах та допомагай іншим!

Усі гроші за товари будуть витрачені на благодійництво.

Детально про акцію: http://sagacitas.in.ua/ru/view/146 

Переглянути асортимент товарів та зробити замовлення можна у соціальних мережах:

Вконтакті: https://vk.com/sagashopping

Facebook: https://www.facebook.com/sagacitasshop 

 

Poll

Фонд "Сагаситас-Украина" для вас - это:

Вхід