Школа вихідного дня від Sagacitas

Благодійний фонд "Сагасітас-Україна" та студенти Сумського державного університету презентують школу вихідного дня для дітей проекту "Допомога дітям АТО". цікавинки та сюрпризу проекту читати далі

З 24 вересня у м. Суми стартує новий благодійний проект "Школа вихідного дня Sagacitas".

Безкоштовна школа позакласного культурного, спортивного та емоційного розвитку дитини для дітей категорії «Діти АТО», соціально незахищених та дітей волонтерів.

Створити у Сумах безкоштовний центр для дітей, який зможе обслуговувати соціально незахищені верстви населення, а саме – дітей категорії «Діти АТО», та стати платформою для всебічного розвитку дитини.

Щотижня буде реалізовуватися прописана програма майстер-класів та занять з дітьми, яка дозволить всебічно розвивати аудиторію. Заняття будуть складатися з творчого компоненту (майстер-класи), спортивного компоненту (йога/ фізкультура/ хореографія), освітнього компоненту (весела англійська/ лекції від Медичного інституту СумДУ) та розважального компоненту (кіноклуб/ екскурсія).

Цілі проекту:

  1. Створити центр творчого та спортивного розвитку для дітей віком від 5 до 18;
  2. Створити місце, де волонтери та активні громадяни зможуть виконувати свою соціальну функцію, студенти – проходити практику, а спортсмени та митці – ділитися власним досвідом з дітьми;
  3. Запустити роботу центру, який дасть змогу батькам у суботу працювати або займатися буденними справами. Додатковий вихідний день для батьків допоможе дорослим психологічно розвантажитись, морально відпочити та зміцнити сімейні стосунки;
  4. Розкрити у дітях творчий, освітній або спортивний потенціал; професійно або життєво орієнтувати аудиторію на подальші заняття у майбутньому.
  5. Знизити негативні настрої у суспільстві стосовно дітей ВПО;
  6. Знизити емоційну напруженість дітей у зв’язку з положенням у країні.

Аудиторія проекту: Діти-переселенці (ВПО), діти загиблих бійців АТО, діти поранених бійців АТО, діти військовослужбовців, діти волонтерів організації «Благодійний фонд «Сагасітас-Україна», діти соціально незахищених груп населення.

 

Благодійний фонд «Сагасітас-Україна» два роки працює над всеукраїнським проектом «Допомога дітям АТО», який є наймасштабнішим та має і кількісні, і якісні результати у Сумській області. Фонд організовує спортивні, культурні заходи для дітей проекту, кулінарні, художні, творчі майстер-класи щотижня, для дітей проекту організовано безкоштовний кіноклуб, облаштовано лего-кімнату та спортивну залу для безкоштовних занять різними видами спорту. Психологічні проблеми дітей проекту допомагає вирішувати іпотерапія (прогулянки дітей на конях). Завдяки співпраці волонтерів з іншими організаціями вдалося влаштувати декілька десятків дітей до дитячих таборів України та закордоння.

Слідкуйте за новинами фонду у соціальних мережах.


Розповiсти друзям:

Вхід