У Сумах відкрито нові спортивні секції

У Сумах розпочали роботу спортивні секції від Благодійного фонду «Сагасітас-Україна» та Центру військово-патріотичного виховання допризовної молоді Сумщини. Як відбулося урочисте відкриття секцій та гуртків та чим порадують організатори – читати далі.

Центр військово-патріотичного виховання допризовної молоді Сумщини (Парк ім. Кожедуба, вул. Гагаріна, 15) офіційно запустив роботу спортивних секцій та гуртків. Про це на святі 14 жовтня повідомили організатори та координатори проекту.

Відсвяткувати день День захисника України та відкриття нового спортивного центру було запрошено всіх бажаючих. Концертна програма тривала декілька годин і включала виступи сумських артистів, спортивні розваги, солодкий плов на багатті від керівників спортивних секцій та благодійний ярмарок солодощів від організаторів.

Тепер у серці м. Суми діятиме гурток з вільної боротьби та сумо, наймолодші зможуть відвідати спортивний гурток «Веселий богатир», а на підлітків чекатимуть безкоштовні заняття з рукопашного бою. Для дорослих вже облаштована та працює тренажерна зала, а після занять як дорослі, так і малеча зможуть потішити себе грою у настільний теніс, аерохокей, настільний футбол тощо.

Нагадуємо, що бійці АТО та їх родини, діти категорії ВПО, діти з багатодітних та малозабезпечених родин зможуть займатися у спортивних секціях безкоштовно.

Деталі за телефонами: 

066-90-22-813

068-58-64-750

 


Розповiсти друзям:

Вхід