Новорічне добро

Грудень – місяць різдвяного дива. Про казкові суми благодійних внесків та небувалу підтримку м. Суми іноземними волонтерів читайте далі.

15.12.2016

З перших днів існування нашого фонду ми просили допомоги та підтримки в урядовців та депутатів, у бізнесменів та політиків. Як продемонструвала практика, лише одиниці цікавляться проблемами інших, лише одиниці зголошуються робити добро заради добра, а не заради особистої вигоди.

На щастя, добрих людей вистачає для великих справ. Активно бере участь у благодійному житті молодь, фінансово та речами допомагають прості люди. Завдяки постійним посилкам з Німеччини та Америки діти АТО та діти з багатодітних та малозабезпечених родин взуті та вдягнені до зими, у кожної дитини з наших проектів Children ATO, «Школа вихідного дня» та «Безкоштовна школа англійської» під подушкою знайдеться подарунок від Миколайчика, а на новорічне свято завітає Дід Мороз.

Завдяки підтримці іноземних друзів ми змогли замовити солодкі подарунки для дітей-інвалідів з Гребініківського інтернату та для інвалідів з розумовою відсталістю.

А справжньою приємною несподіванкою для наших волонтерів став грошовий внесок від сумчанина у розмірі 30000 грн (тридцяти тисяч гривень). Сумський меценат зволів зробити добру справу анонімно, додавши: «Можете назвати мене просто – «громадянин своєї Держави».

Приємно, що добро є, благочинність живе, і знаходяться люди, які мають бажання допомагати.

Дорогу добру, друзі!

Велика подяка за Вашу допомогу!


Розповiсти друзям:

Вхід