Гетьманська юшка у Дружбі

На самісінькій півночі Сумщини, у селищі Дружба Ямпільського району, відбулося свято традиційної української кухні, на яке завітали гості з Сум – керівник БФ «Сагасітас-Україна» Руслан Скляренко, громадський активіст Михайло Подолін.

Вони разом із місцевим патріотом, учасником АТО, нагородженим урядовими нагородами Євгеном Харитоновим та підприємцями підготували для учасників свята призи. А це – пральна машина, конвектор, пилосос, мультиварка та мікрохвильова піч. Для маленьких учасників, яких було близько ста, БФ «Сагасітас-Україна» привіз фарби, олівці, альбоми, фломастери, розмальовки, книжки, іграшки тощо. Майже всі діти, хто взяв участь у конкурсах, отримали свої подарунки.

У рамках свята, поки готувалася юшка, були проведені пісенний, поетичний та краєзнавчий конкурси. У останньому жителям селища пропонували розповісти будь-яку історію, пов’язану з Дружбою. Місцеві жителі, не дивлячись на мороз, були активними. Всі сміялися, підспівували, аплодували учасникам конкурсів. Того дня навіть сонечко, поглянувши на настрій людей, вийшло з-за хмар.

Громадський активіст Михайло Подолін говорить, що був приємно вражений тим, що на кордоні з Росією всі діти до 12 років, які брали участь у конкурсах, співали та декламували вірші виключно українською мовою. «Це говорить про те, що ми – дружня українська нація. Мені особисто дуже приємно було бачити настільки патріотичних малюків, які вже змалечку спілкуються українською мовою. Дуже зачепило як дівчина Ангеліна співала колядки. На моє переконання, за такими патріотично налаштованими дітьми – майбутнє України!», – зазначив він. А ще, побувавши на багатьох конкурсах української кухні, відзначив смак Дружбівської «Гетьманської юшки».

джерело матеріалу

 


Розповiсти друзям:

Вхід