Старий Новий рік від AG Ukraine-Chemnitz-Europa e.V.

Завдяки підтримці німецьких волонтерів та активістів на Старий Новий рік малеча проекту «Допомога дітям АТО» отримала унікальні подарунки та безцінну увагу. Про ковбойську вечірку на "Дикому Заході" та неперевершені кулінарні здібності малечі читайте далі.

14 січня, у святковий та морозний день гостей зібрав сумський заклад “Дикий Захід". Діти бійців та захисників нашої Вітчизни, діти ВПО та діти з малозабезпечених родин випробували себе у якості піццайоло. Поки готувалися смачні та яскраві піцци від наших маленьких кулінарів, на великому екрані транслювався один з найкращих мультів за останній рік – «Таємниці домашніх тварин».

Велика подяка німецькій організації AG Ukraine-Chemnitz-Europa e.V., завдяки якій кожен з дітей загиблих, поранених та воюючих Героїв отримав індивідуальний подарунок. Деякі продовжували перегляд мультфільму уже в обіймах з новими маленькими іграшками. І, звичайно, добра частина солодких подарунків була знищена вже на місці:) 

Окреме «дякую» хочеться сказати і адміністрації закладу «Дикий Захід» у особі Алінки Головченко, яка вже котрий місяць поспіль дарує нашим дітям радість, солодощі, свою увагу та приємно проведений час.


Розповiсти друзям:

Вхід