Щоб пам'ятати

Прапор України та прапор ПДВ виник на вулиці СКД не випадково. Обидва прапора кожного дня буде розвівати вольний український вітер на честь командира 2-го батальону 95-ї бригади ПДВ України, що загинув у зоні АТО.

Історія не затримується а місці, а набирає обертів і захоплює нас новими та новими подіями. Щоб залишати згадку про важливе та частіше нагадувати про героїзм звичайних людей, Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» встановив два флагштоки та пам’ятну табличку у спальному районі нашого міста.
Тепер кожного дня, крокуючи у своїх справах або поспішаючи на роботу, повертаючись с побачення або прогулюючись вечірніми Сумами, жителі нашого рідного міста будуть бачити нагадування про силу та патріотизм рідного краю.

Прапор України та прапор ПДВ виник на вулиці СКД не випадково. Обидва прапора кожного дня буде розвівати вольний український вітер на честь командира 2-го батальону 95-ї бригади ПДВ України, що загинув у зоні АТО. Пам'ятні флагштоки прикрасили таблички з віршем про Україну та одою на честь справжніх героїв нашої країни - десантників, що захищають наше життя та нашу рідну землю в зоні АТО.

Сучасна молодь на сьогодні повинна гостро відчувати свою роль у створенні історії та побудові незалежної держави. Встановленні прапори змусять перехожих хоч на хвилину, але замислитись про власний шлях та долю рідної землі", - пояснив акцію співзасновник БФ «САГАСІТАС- УКРАЇНА» Сергій САВЧЕНКО. 

Розповiсти друзям:

Вхід