Відкриття сімейної лікарні на вул.Антонова

Вересень цього року став щасливим як для Сумської міської клінічної лікарні №1

Вересень цього року став щасливим як для Сумської міської клінічної лікарні №1, так і для всіх родин, котрі відвідують цей сімейний заклад. Ще декілька місяців тому комунальна установа, що на вулиці Антонова, скаржилась на межуючий з критичним стан будівлі. Проблему відкладання ремонту та недостачі виділених бюджетом коштів допомогла вирішити благодійна організація "Благодійний фонд "САГАСІТАС-УКРАЇНА".

У чітко встановленні сроки були проведені перевірочні та ремонтні роботи, а позитивнні результати та оновлене обличчя комунального закладу не змусили себе довго чекати. Майже 50 тисяч гривень з благодійного фонду було виділено на те, щоб не тільки ліквідувати всі аварійні моменти у приміщеннях, але й щоб надати йому акуратного та більш сучасного вигляду.

"Ми сподіваємось, що наша робота принесла користь та сподобалась всім відвідувачам та працівникам Клінічної лікарні №1, - прокоментував відкриття закладу засновник "БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "САГАСІТАС-УКРАЇНА" Сергій САВЧЕНКО, - ми щиро віримо, що наближчим часом знайдемо і час, і кошти, щоб продовжувати допомагати комунальним установам ставати більш комфортними, безпечними, акуратними, а головне - функціональними.

 


Розповiсти друзям:

Вхід