Синьо-жовтий настрій Харківського моста

11 жовтня 2014 року Благодійним фондом «САГАСІТАС-УКРАЇНА» було дофарбовано центральний міст нашого міста.

 Декілька уїк-ендів сумчани із завзяттям бралися за відерця с фарбою, вдягали старі речі, запасалися гумовими рукавичками і перетворювались на сумських Пікассо. Пензлі з синьо-жовтими кольорами працювали з таким завзяттям, що перехожі нерідко забували про свої справи та долучались до рядів активістів.

Більш ніж 150 літрів фарби патріотичних кольорів пішло на те, щоб зробити так званий «Харківський» міст найпопулярнішим місцем цієї осені. Візитівка наших Сум, огорожа моста, котра об’єднує вулицю Харківську і центр нашого міста, за два тижні набула яскравих патріотичних кольорів.

«Приємно, коли дорогою на роботу милуєшся результатами своєї праці, - ділиться емоціямидиректор благодійної організації «Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» Руслан Скляренко, - приємно, що працювали над цією красою не тільки дорослі активісти, але й школярі та зовсім малеча. Позитивні відгуки сумчан надихають і надалі ініціювати та реалізувати подібні проекти.»

Оцінив роботу благодійної організації і мер нашого міста. Він не лише підтримав ініціативу активістів, але й пообіцяв усіляко допомогти благодійній організації«Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА».
Неабиякий ажіотаж викликав символічний майже стометровий прапор нашої держави у звичайних перехожих. Студенти, закохані, школярі, батьки з малечею, пенсіонери та звичайні поодинокі перехожі фотографують патріотичний міст нашого міста, діляться яскравими фотографіями у соціальних мережах.
Нагадуємо, що яскраві кольори Харківського моста, який зігрів душі сумчан та гостей міста, – це лише одна з багатьох акцій, реалізованих цієї осені.


Розповiсти друзям:

Вхід