STAND UP!!!

За ініціативою сумських квнщиків та активних студентів міста цієї осені стартував новий гумористичний проект у стилі "stand up".

Усіх кмітливих, активних та романтичних 16 жовтня зібрала  затишна та легендарна "столовка" Сумського державного університету. За ініціативою сумських квнщиків та активних студентів міста цієї осені стартував новий гумористичний проект у стилі "stand up". За прикладом відомих англійських гумористів, хворобою "стендапів" занедужала і українська молодь. Не виключенням став СумДУ, у стінах якого відбувся довгоочікуванний виступ сумських талантів.

Підтримати захід вирішила наша благодійна організація "Благодійний фонд "САГАСІТАС-УКРАЇНА". Приємною несподіванкою виявилась кількість охочих до витриманого у аристократичному стилі гумору. Повний аншлаг змусив не лише "переїхати" з меншої у основну залу "столовки", але й доставляти стільці та столи, максимально компактно розсаджувати глядачів.

Непередбачуваним для всіх став фінал класичного гумористичного шоу. Прекрасний захід не лише зігрів та розвеселив студентів та молодь, але й об'єднав двох талановитих та яскравих людей – непередбачуваного, патріотичного, ексцентричного Ігоря КРИЛОВЕЦЬКОГО та романтичну, талановиту, витончену Юлю ЧУДАЄВУ. Відомий квнщик розчулив всіх жінок та змусив аплодувати всіх чоловіків у переповненій столовій СумДУ.

Смішний монолог про жінок та жіночі звички несподівано закінчився романтичним та неочікуваним освідченням. Тепер щаслива Юля хизується витонченою обручкою, Ігор хвалиться чарівною майбутньою дружиною, а наш БФ «САГАСІТАС-УКРАЇНА» від усього серця вітає пару з суттєвим кроком у щасливе майбутнє життя.


Розповiсти друзям:

Вхід