Здай кров – врятуй життя військовому

У Сумському обласному центрі служби крові за останній час значно збільшилася кількість відвідувачів та бажаючих допомогти українському війську. Наявність нагальної потреби у донорській допомозі для захисників держави знайшла активний відгук серед небайдужих громадян. 

У Сумському обласному центрі служби крові за останній час значно збільшилася кількість відвідувачів та бажаючих допомогти українському війську. Наявність нагальної потреби у донорській допомозі для захисників держави знайшла активний відгук серед небайдужих громадян.  За останній період подій на Сході значно збільшилася кількість військових з бойовими ушкодженнями. Процес лікування  потребує переливання великих об’ємів всіх груп  крові і залучення донорської допомоги. 

Сергій, донор:
-  Перш за все, це виявлення поваги нашим хлопцям, які воюють, віддають кращі роки життя на сході України. Зараз, це найменше, що ми можемо зробити.  

Головними ініціатором у проведенні акції виступив Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА», який відгукнувся на прохання поранених воїнів-захисників. Організатор цього благодійного заходу Сергій Вікторович Савченко, батько старшого лейтенанта 95-ї Аеромобильної бригади Максима Савченка, який загинув під час виконання бойового завдання під Лисичанськом, вважає життєвою необхідністю допомагати пораненим бійцям та пояснив мотивацію у проведенні акції:
“Я відвідував госпіталь, де зараз знаходяться хлопці, які служили разом с Максимом під час його останнього бою під Лисичанськом, і звичайно це видовище далеко не позитивне. Хлопці просили, якщо можна – здайте кров”
Також на проведенні акції був присутній керівник благодійного  «САГАСІТАС-УКРАЇНА», який зазначив :
- Обливатися водою – це звичайно добре, але давайте краще підемо і просто здамо кров. Ми нікого не примушуємо, але якщо хтось хоче дати гроші ще в благодійний фонд, здайте кров, там платіть гроші.  
Активні громадяни вже створили чергу на декілька днів і вона постійно збільшується. Відвідати донорський центр та здати кров можна в будь-який день. В донорському центрі стверджують – потреба є постійною, адже  є опіки, кровотечі, онкологія.

Анна, донор:
- Я здаю плазму, її можна здавати кожні два тижні. Це потрібно людству, це потрібно лікарням, дитячим садкам, хворим дітям. Так, я здаю безоплатно.

До то ж, коли ви здаєте кров, то не тільки рятуєте чиєсь життя, а й можете покращити власне здоров’я.   Лікарі наголошують на тому, що юди, які регулярно здають кров, хворіють набагато менше та почувають себе набагато краще. За словами В’ячеслава Гречишкіна, заступника головного лікаря Сумського центра служби крові,  у фахівців є приводи вважати, що здача крові допомагає продовжити життя.
 
Адреса донорського центру
м. Суми, пер. Громадянський, 2
(0542) 629 056; (050) 407 10 43; 


Розповiсти друзям:

Вхід