Тепло для «СМТЦСО «Берегиня»

Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» виділив 25000 гривень для людей з особливими потребами. Завдяки Фонду у відділенні соціально-побутової адаптації інвалідів з розумовою відсталістю «Спільнота» цієї зими буде тепло і затишно.

Кожен із нас може змінити чиюсь долю і зробити чиєсь майбутнє світлим та комфортним. Ось чому Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» прикладає максимально зусиль, щоб принести більше добра у життя тих, хто цього потребує. Ситуація у країні та поточний стан економіки відбився і на функціонуванні багатьох державних закладів. Всі кошти, всі назбирані гроші і вся матеріальна допомога сьогодні  відправляється у зону конфлікту на Україні, а про соціальні інститути нерідко просто забувають.

 
Сьогодні ми повинні максимально підтримувати наших хлопців, котрі тримають оборону на Сході країни, - коментує ситуацію Сергій САВЧЕНКО, співзасновник БФ «САГАСІТАС-УКРАЇНА», - але через це дуже часто без уваги залишаються ті заклади, котрі потребують не меншої турботи і фінансової допомоги. Ось чому ми намагаємося не забувати про тих,хто потребує негайної допомоги у нашому рідному місті».
 

У цьому році перед працівниками Сумського міського центру соціального обслуговування «Берегиня», який надає соціальні послуги непрацездатним громадянам, інвалідам І та ІІ груп, постали гострі проблеми з опаленням. На базі Центру функціонує відділення«Спільнота», яке щодня обслуговує понад 100 інвалідів, які у зв’язку з особливостями захворювання не можуть працевлаштуватись і потребують сторонньої уваги та піклування. Опалювальна система цього відділення знаходилась в аварійному стані і потребувала негайного ремонту

Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» не міг пройти осторонь проблем наших сумчан і вже на початку цієї осені Центр отримав нове обладнання. Під час ремонту були здійснені наступні роботи:

  •  замінені опалювальні котли;
  •  встановлена сигналізація загазованості приміщення;
  •  система газопостачання приведена у відповідність до державних будівельних норм.


“Велика подяка не від міського голови, а від дітей та всієї сумської громади, - висловив свою подяку Олександр ЛИСЕНКО, - я думаю, що це не перший ваш крок, не перший ваш внесок у розвиток нашого міста. І за все, що ви робите, щиро вам дякую”.


Розповiсти друзям:

Вхід