Шах і мат!

18 жовтня 2014 року у м. Охтирка відбувся шаховий турнір, присвячений пам’яті видатної людини, першого шахового майстра Сумщини, відомого шахового композитора Лева Мойсейовича Капусти.

Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» підтримав ідею проведення заходу та його організацію, відзначивши переможця пам’ятним подарунком.

 У турнірі взяли участь гросмейстер України В.КОПИЛ, міжнародний майстер ФІДЕ О.СОЛОВЧУК, майстри спорту України А.ХАНДУРІН, В.САМІЛО, В.ТАРАСЮК, кандидати в майстри спорту Ю.БІЛОКІНЬ, В.ФЕДЧЕНКО, В.РОГОЗ та шахісти першого розряду М.РИБАЛКА, А.КОВАЛЕНКО, О.КОЗЛОВ.

За перше місце у шаховому турнірі Олекс. СОЛОВЧУКУ було презентовано колекційне видання –«СУМИ. Вулицями старого міста».

«Треба заохочувати молодь більше уваги приділяти спорту і, звичайно, відзначати наших земляків, які досягли успіхів у спортивній кар’єрі, - зазначив Сергій САВЧЕНКО, співзасновник БФ «САГАСІТАС-УКРАЇНА»,- ми вітаємо переможців і зичимо натхнення та успіхів у подальших змаганнях».

 


Нагадуємо, що для БФ «САГАСІТАС-УКРАЇНА» це не перший шаховий турнір. Фонд вже організовував чемпіонат серед дітей та юнацтва, присвячений пам’яті героя АТО Максима САВЧЕНКА.   


Розповiсти друзям:

Вхід