Газопровід для комісаріату

Цієї осені в Лебединсько-Липоводолинському об’єднаному міському військовому комісаріатінарешті вирішено гостру проблему газопостачання

Благодійний фонд «САГАСІТАС-УКРАЇНА» зробив все можливе і неможливе, щоб до державного закладу вів новий газопровід.

 «Ми намагались максимально оперативно вирішити питання заміни газової труби та встановлення нового котла, - коментує закінчення роботи директор БФ «САГАСІТАС-УКРАЇНА» Руслан СКЛЯРЕНКО, - ми зібрали всю документацію, підтримали збір частин газової системи. Як результат – у вересні цього року у військовому комісаріаті міста Лебедин нами було встановлено новий та дієвий газопровід».

Частини системи газопостачання збирали окремо. Настінний газовий котел надалокомісаріату ТОВ«КОМПАНІЯ «ЕКО-ЕНЕРГІЯ». У свою чергу  Фонд «підбив підсумки», доклавши максимально зусиль для встановлення газопроводу та вирішення всіх проблем з документацією.

Офіційну подяку від військового комісара підполковника Ю.В.ОНОПКА в жовтні цього року отримав співзасновник Благодійного фонду «САГАСІТАС-Україна» Сергій САВЧЕНКО.

«Мені теж хочеться сказати «дякую» державній установі, яка щоденно піклується про захист нашої держави, «боліє» ситуацією у країні, ні на хвилину не залишається байдужою, - поділився емоціями Сергій Вікторович.

Розповiсти друзям:

Вхід